Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

LIPO - DMAE

LIPO - DMAE

69,50 €

Į krepšelį

30 ml

CS1031

STANGRINANTIS, TONIZUOJANTIS IR JAUNINANTIS ODĄ SERUMAS su DMAE ir SYN-AKE

DMAE 2%; SYN-AKE 3%

LIPO – DMAE tai stangrinantis, tonizuojantis bei jauninantis odą serumas. LIPO-DMAE serumas - tai šiuolaikinių mokslinių tendencijų pritaikymo modelis, kur naujausios cheminės medžiagos, tokios kaip natūralios kilmės DMAE bei Syn-Ake (VIPER SERUMAS) kombinuojamos tarpusavyje tam, kad galėtų pakeisti, prolonguoti arba savo veikimu sustiprinti injekuojamų užpildų, lazerio, estetinės chirurgijos bei kitų gožio kultą formuojančių elementų poveikį. DMAE (dimetilaminoetanolis) – tai natūralios kilmės (išskirtas iš sardinės, ančiuvių) daugelio prabangių kosmetinių odos priežiūros produktų ingredientas. DMAE – tai vienas iš neurokosmetinių (ar kitaip dar vadinamų intelektualiųjų) produktų ingredientų. Neurokosmetiniai produktai savo sudėtyje turi medžiagas, struktūriškai panašias į natūralias neurogenines substancijas – neuromediatorius. Neuromediatorių panaudojimas kosmetinių produktų gamybos procese atskleidė naujas galimybes kovojant su odos senėjimo procesu. Pažangi dermakosmetinio LIPO-DMAE preparato raukšles naikinanti ir odą stangrinanti formulė (DMAE bei Syn-Ake) žaibiškai lygina raukšles, suteikia stangrumą ir švytėjimą. Rezultate - jauna, stangri, elastinga, lygi bei putli veido oda ir be jokios intervencijos į organizmą.
Naujausiais tyrimais įrodytas saugus bei efektyvus DMAE poveikis organizmui. Sintetinis tripeptidas – Syn-Ake (VIPER SERUMAS) - tai nauja botulino toksino alternatyva, pastaruoju metu vis daugiau sulaukianti dėmesio grožio pasaulyje. SYN-AKE (VIPER SERUMAS) - tai neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido, esančio Vaglero angies nuoduose, poveikį. Jis blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tik tas, jog blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame lygmenyje. Dėl šios priežasties, LIPO-DMAE preparatą gali naudoti asmenys, kuriems negalima taikyti botulino toksino injekcijų dėl įvairių individualių sveikatos ir jautrumo savybių. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų susitraukimą, raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga bei išlieka ilgai. Svarbiausia tai, jog ši medžiaga yra natūrali, saugi, veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio – neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido mimiką.


Veikia kaip natūralus neinjekcinis miorelaksantas - raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga bei išlieka ilgai

atpalaiduoja bei lygina veido odos tekstūrą - kas akivaizdžiai stebima jau po pirmų serumo naudojimo kartų

Skaistina, homogenizuoja ir atgaivina veido odą

Minimizuoja raukšlių gylį ir jų ekspresiją

Naikina patamsėjusių paakių požymius

Odos stangrumo padidėjimas lemia veido raumenų tonuso pagerėjimą


Ant švariai nuvalytos veido odos kasdien ryte ir vakare švelniai įmasažuokite LIPO-DMAE serumą. Kitas veido odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas.


1. DMAE 2% - DMAE vaidmuo kosmetinėje dermatologijoje ir naujos šiuolaikinių formulių kombinacijos yra ypač svarbios vartotojui, norinčiam išvengti odos senėjimo proceso. DMAE – tai cheminė medžiaga Deanolis arba kitaip 2-dimetilaminoetanolis yra B-vitamino cholino (acetocholino pirmtako) analogas. Nors acetocholino vaidmuo, kaip neuromediatoriaus, yra gerai žinomas, moksliniai tyrimai įrodė, jog acetocholinas (citokino-tipo molekulė) kontroliuoja esminius ląstelinius procesus, tokius kaip proliferacija, diferenciacija ir migracija. Pasak 2012m. publikuotos dermatologų išvados, DMAE yra sistema, su senatve kovojantis faktorius, kuris reguliuoja esminius gyvybinius ląstelės procesus, stangrina, tonizuoja veido odą, užtikrina odos liftingą bei naikina raukšles, išryškina veido kontūrus bei skaistina odą. Gydytojai dermatologai, tyrinėdami senėjimo proceso mechanizmus, priėjo išvados, jog dėka neuromediatorių, stimuliuojančių ląstelių receptorius, tarp nervinių ląstelių ir odos ląstelių vyksta nuolatinis informacijos keitimasis. Vienas tokių efektyviausių – yra DMAE (dimetilaminoetanolis). Istoriškai, DMAE ingredientas (iki jo sėkmingo pritaikymo medicininėje kosmetologijoje) medicinos srityje buvo naudojamas gana plačiai: DMAE papildų pagalba galima gerinti smegenų veiklą, kurią lemia padidėjęs acetocholino kiekis; gali sąlygoti prevenciją nuo Alzhaimerio ligos arba pagydymą nuo šios ligos; vartojamas nuotaikos gerinimui, depresijos gydymui bei stiprinant fizinį atletų aktyvumą ir fizinį pasirengimą prieš varžybas; vaikų ir paauglių hiperaktyvumo gydymui. DMAE, kaip kosmetinių produktų komponentas, išreikškė savo teigiamą poveikį raukšlių mažinimo aspektu, saugojo ląsteles nuo “susidevėjimo” bei sutvirtino ląstelių membranas.

DMAE – tai viena naujausių natūralių medžiagų, išskirta iš sardinijų, ančiuvių, lašišų. Ši medžiaga, įedama į anti-aging produktų sudėtį, mažina raukšlių ekpresiją, naujų raukšlių formavimąsi, sąlygoja švytinčios odos išvaizdą, kolageno sintezę bei odos drėkinimą. Tai naujos kartos kosmetinis ingredientas, kuriam būdingas “intelektualus” anti-aging efektas (įrodyta nepriklausomais moksliniais tyrimais).

MOKSLINIAIS TYRIMAIS ĮRODYTAS DMAE POVEIKIS

DMAE yra nauromediatorius – acetocholino pirmatakas – kuris organizme atlieka įvairias funkcijas: reguliuoja ląstelės proliferaciją, inhibuoja interleukiną -2, -6 ir -1 (baltymus, kurie reguliuoja imuninio atsako reakcijas, tokias kaip alerginio atsako reakcijas); DMAE – yra pagrindinio ląstelės membranos lipido – fosfatidilcholino – pirmtakas; DMAE pasižymi plačiu veikimo spektru: pradedant nuo odos iki raumens; DMAE skatinami gijimo procesai sustiprina odos struktūrą bei lemia odos jauninamąjį poveikį (anti-aging) poveikį;
Kiekviena ląstelė gauna individualią vystymosi programą. DMAE saugo nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę – dėl to oda tampa stangri ir lygi; DMAE yra saugus ingredientas: eksperimentų metu įrodytas saugus DMAE ilgalaikis (net iki 1 metų laikotarpio) preparato vartojimas;
DMAE – atstatomasis ir stangrinamasis poveikis: efektyviai mažina raukšlių gylį, atstato odos skaistumą ir tonusą, aktyvuoja kolageno ir elastino sintezę, drėkina, apsaugo nuo laisvųjų radikalų formavimosi, atlieka „liftingo“ funkciją;

Periferinio kraujo limfocitų in vitro tyrimas atskleidė faktą, jog DMAE yra vidutinio aktyvumo priešuždegiminis faktorius.
Taigi gydytojai dermatologai tyrimo metu pastebėjo:
Bendrą odos būklės pagerėjimą;
Akivaizdų ir staigų anti-aging poveikį;
Kaktos, lupų bei akių srities raukšlių nykimo procesus.
Šis poveikis buvo stebimas praėjus 2 savaitėms po to, kai buvo nutrauktas kremo vartojimas. Sekantys tyrimai parodė, jog DMAE yra ne tik efektyvus, bet ir itin greito poveikio aktyvus ingredientas. Įrodytas staigus (praėjus 30 min. Po poveikio su DMAE) ir ilgalaikis (truko ilgiau nei 24 val.) odos liftingo efektas.
DMAE aktyvuoja acetocholino, kuris atsakingas už raumenų tonusą, sintezę. DMAE poveikis sąlygoja veido raumenų tonuso padidėjimą, tai lemia odos liftingą ir jaunatvinės odos išvaizdą. Tyrimais įrodyta, jog DMAE gali būti efektyvi ir saugi medžiaga, galima vartoti bet kokio amžiaus bei odos būklės pacientų (netgi ir itin gležnos ir jautrios odos atveju). Taip pat buvo paskelbta, jog DMAE nepriskiriamas kancerogenams, kokancerogenams ar imunosupresoriams. Tyrimai parodė, kad skiriama DMAE 1600mg/dieną dozė vartojant oraliai nesukėlė jokių šalutinių efektų.
Mokslininkų įrodyta, jog DMAE didina raumenų tonusą, pasižymi itin stipriu liftingo efektu, stiprina raumenų karkasą, stiprina ląstelės membranos mitybą ir aktyviųjų komponentų judėjimą per ją bei šalina senatvinį pigmentą, lipofuskiną.

2. SYN-AKE 3%: šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).