Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

HYALURONIC

HYALURONIC

69,50 €

Į krepšelį

30 ml

CS1024

NEINJEKCINIS MIORELAKSANTAS – “FILLER EFFECT” SERUMAS su SYN-AKE

ĮVAIRIOS MOLEKULINĖS MASĖS HIALURONO RŪGŠTIS 1,55%; SYN-AKE 3%

HYALURONIC serume esanti hialurono rūgštis stimuliuoja kolageno bei hialurono rūgšties sintezę organizme, užtikrina efektyvų ir ilgalaikį odos drėkinimą, suteikia elastingumą bei prevenciškai saugo odą nuo naujų raukšlių formavimosi. Produkto sudėtyje yra įvairios molekulinės masės hialurono rūgšties molekulės tam, kad užtikrinti geresnį jos prasiskverbimą ir poveikį. Priežastis yra ta, jog hialurono rūgšties preparatai stimuliuoja fibroblastus, aktyvuoja spartesę kolageno sintezę – tai lemia ilgalaikę ir palaipsniui vis gerėjančią odos būklę. Serumo anti-wrinkle (raukšlelių lyginimo efektą) poveikį lemia keli faktoriai: pradžioje tai stebima dėl išoriškai naudojamo hialurono rūgšties preparato, o vėliau dėl pačiame organizme suintensyvėjusios “nuosavos” hialurono rūgšties ir kolageno sintezės.
Sintetiniai peptidai tai nauja botulino toksino neinjekcinė alternatyva pastaruoju metu vis daugiau sulaukianti dėmesio grožio pasaulyje. Peptidai – tai aminorūgščių baltymų seka. SYN-AKE (VIPER SERUMAS) - tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis natūralus miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido, randamo Vaglero angies nuoduose poveikį. Jis blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik taip pat efektyviai, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tik tas, jog blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame lygmenyje. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų susitraukimą, raumenis atpalaiduojantis efektas pasireiškia staiga bei išlieka ilgai. Svarbiausia, jog ši medžiaga yra efektyvi ir saugi, veikia greičiau nei botulino toksinas bei neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio – neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido mimiką. HYALURONIC serumą gali naudoti klientai, kurie dėl įvairių individualių sveikatos ir jautrumo savybių negali taikyti botulino toksino injekcijų arba tiesiog nori prolonguoti injekuojamų užpildų ar kitų grožio procedūrų poveikį.


Momentaliai mažina esamų raukšlių gylį ir ekspresiją bei prevenciškai saugo nuo naujų raukšlių formavimosi

Atpalaiduoja bei lygina veido odos tekstūrą – tai akivaizdžiai pastebima jau po pirmų serumo naudojimo kartų

Dėl tonizuojančio sudėtinių medžiagų poveikio, skaistina ir išryškina veido ovalą užtikrina efektyvų ir ilgalaikį odos drėkinimą: stimuliuoja kolageno bei hialurono rūgšties sintezę


Ant švariai nuvalytos veido odos kasdien ryte ir vakare švelniai įmasažuokite HYALURONIC serumą. Kitas veido odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas.


1. HIALURONO RŪGŠTIS 1,55% – tai pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis elementas. Jo dėka žmogaus organizme vyksta daugybė svarbių procesų. Hialurono rūgštis išlaiko drėgmę odoje, suteikia odai elastingumą bei apsaugo ją nuo raukšlių formavimosi. Viena hialurono rūgšties molekulė prijungia 200-500 vandens molekulių, užtikrina drėgmės balansą audiniuose. Jaunų žmonių hialurono rūgšties kiekis odoje pakankamai aukštas, tad oda atrodo skaisti ir jauna. Tačiau ilgainiui, šio „jaunystės eliksyro“ kiekis pradeda nesustabdomai mažėti, dėl to sumažėja odos tonusas, stangrumas, elastingumas, gyvybingumas, dehidratuoja ir galiausiai atsiranda raukšlės. Be natūralaus biologinio senėjimo, odą įtakoja ir fotosenėjimas, kai odos suglebimą, senėjimą skatina UV spinduliai.
Įvairios hialurono rūgšties molekulinės masės kombinacijos lemia skirtingą bioprieinamumą audiniuose. Tai makromolekulė, kuri dėl jai būdingo gebėjimo sugerti didelį drėgmės kiekį, atlieka svarbų vaidmenį odos drėkinimo bei odos senėjimo procesuose. Hialurono rūgšties kiekis metams bėgant mažėja - dėl šios priežasties šis ingredientas yra svarbus odos senėjimo proceso dalyvis. Hialurono rūgštis suteikia odai nepaprastą švelnumo pojūtį, drėkina, bei lygina jos paviršių.

HIALURONO RŪGŠTIES POVEIKIS:

Hialurono rūgštis (HR) yra svarbus ir labai reikalingas mūsų odos komponentas: apie 50% visos HR yra sukaupta dermoje.
Būtent ji atsakinga už odos drėkinimą: pažiūrėkite į kūdikio veidą – jis tiesiog spindi, nes vaikystėje oda turi didžiausią HR kiekį. Deja, šios atsargos su metais mažėja, kas žymiai matosi virš 40 metų – biologinio senėjimo procesas pasireiškia būtent hialurono rūgšties odoje sumažėjimu.
Natūrali, chemiškai nepakeista hialurono rūgštis atstato vandens balansą ir suteikia ląstelėms idealias gyvavimo sąlygas. Efektas dar labiau išryškėja, nes atsistato mūsų audinių savybės.
Papildomas kolageno kiekis odoje atsiradęs išoriškai, lemia odos drėkinimą, kolageno sintezės stimuliaciją ir sumažėjusį jo suirimo greitį. Be to stimuliuojama ir nuosavos hialurono rūgšties gamyba. Visa tai kartu lemia tai, jog oda yra ne tik drėkinama, bet ir atstatomos jos savybės, gaunamas stiprus liftingo efektas dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų. Naudojant hialurono rūgšties preparatus, galima gauti ilgalaikę, su laiku vis labiau gerėjančią (indukuotos kolageno sintezės dėka) odos išvaizdą.
Raukšlelių išlyginimą lemia keli faktoriai: efektas pradžioje stebimas dėl naudojamo hialurono rūgšties preparato, o vėliau dėl pačiame organizme suaktyvėjusios nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezės.
ĮVAIRIOS MOLEKULINĖS MASĖS HIALURONO RŪGŠTIES (HR) preparatų TYRIMO REZULATATAI: Buvo tiriamos 0,1 % HR įvairios variacijos su skirtingais jų molekuliniais svoriais (MW): (50, 130, 300, 800, 2000 kDa) ir atitinkamas jų anti-wrinkle poveikio lyginimas.
Tyrime dalyvavo 76 moterys, 30-60 metų amžiaus grupėje, turinčios klinikinius raukšlių aplink akis požymius. Tyrimo trukmė - 60 dienų.
Analizuojamos moterys du kartus dienoje naudojo vieno iš molekulinio svorio HR preparatą. Preparatai buvo naudojami akių srities zonoje, po to buvo vertinami šios srities odos drėgmės ir elastingumo faktoriai. Jie buvo įvertinti eksperimento pradžioje bei praėjus 30 bei 60 dienų po ekspreimento pradžios.
Tyrimo rezultatai: vietinis lokalus 0,1 % HR (įvarių molekulinių svorių variacijų) naudojimas tyrimo metu pasižymėjo ryškiu odos drėgmės bei elastingumo padidėjimu, lyginant su placebo.
Naudojant mažo molekulinio svorio (LMW) HR sąlygojamas žymus raukšlės gylio sumažėjimas – tai gali būti susiję su geresniu mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties prasiskverbimu. Hialurono rūgštis veikia fibroblastų ir kamieninių ląstelių migraciją, diferenciaciją ir proliferaciją, stimuliuoja mikrocirkuliatorinių kraujagyslių augimą, inicijuoja regeneracinius procesus, aprūpina antioksidacine apsauga ir dar atlieka daugelį kitų funkcijų. Toks hialurono rūgšties veikimas galimas dėl to, kad skirtingos molekulinės masės hialurono rūgšties molekulės įvairiai įtakoja ląsteles bei audinius:
Didelės molukulinės masės hialurono rūgštis (didesnio nei 500 k Mr svorio) - slopina angiogenezę, apsaugo ląsteles nuo migracijos ir dalijimosi, inhibuoja citokino IL-1b, prostaglandino Е2 produkciją, pasižymi imunosupresiniu poveikiu.
Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis (20-100 kMr) - stimuliuoja ląstelių migraciją ir dalijimąsi, gydo žaizdas, aprūpina epitelį, dalyvauja ovuliacijoje ir embrionogenezėje.

2. Syn-Ake 3%: šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neišreiškia jam būdingo šalutinio poveikio: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).