Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

PEEL - UP

PEEL - UP

49,23 €

Į krepšelį

98 ml

CS1043

EKSFOLIUOJANTIS IR REGENERUOJANTIS FERMENTINIS PILINGAS SU PEELMOIST IR SYN-AKE

PEELMOIST 5%; PAPAJOS EKSTRAKTAS 0,05%; ANANASO EKSTRAKTAS 0,05%; KIVI EKSTRAKTAS 0,05%; SYN-AKE 0,05%

PEEL-UP – tai eksfoliuojantis ir regeneruojantis fermentinis veido odos šveitiklis. Ši fermentinė šveičiamoji priemonė, dėl aktyviųjų medžiagų sinergistinio poveikio, eksfoliuoja, regeneruoja ir lygina odos paviršių, suteikia odai skaistumą, stangrumą, drėkinimą bei anti-aging poveikį. Produkto sudėtyje sinergistiškai veikia natūralūs augaliniai ekstraktai: papajos ekstraktas eksfoliuoja, užtikrina ilgalaikį odos drėkinimą ir stangrinimą. Odos ląstelių metabolizmą skatinantys ir regeneruojatys augaliniai ekstraktai atnaujina odos ląsteles, eksfoliuoja sukietėjusį epidermio sluoksnį, šalina paviršiuje esančias negyvas ląsteles bei užtikrina ilgalaikį drėkinimą. Ananasų ekstrakte gausu antioksidantų, kurie blokuoja senėjimo proceso iniciaciją. Fermentas bromelain veikia priešuždegimiškai ir šalina negyvas odos ląsteles. PEELMOIST - tai ingredientas, kuriam būdingi eksfoliuojantis bei drėkinantis poveikiai. Be to PEELMOIST, veikia kaip pernešimo sistema, aktyvuoja fermentą papainą, kuris selektyviai šalina negyvas odos ląsteles - taip atnaujina raginį odos sluoksnį. Botulino toksino alternatyva - raumenis atpalaiduojantis tripeptidas Syn-Ake (VIPER SERUMAS)- mažina raukšlių ekspresiją odoje. SYN-AKE (VIPER SERUMAS) - tai neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido, esančio Vaglero angies nuoduose, poveikį. Jis blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tik tas, jog blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame lygmenyje. Dėl šios priežasties, šį preparatą gali naudoti asmenys, kurie negali arba nenori taikyti botulino toksino injekcijų dėl įvairių individualių sveikatos ir jautrumo savybių. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų susitraukimą, raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga bei išlieka ilgai. Svarbiausia tai, jog ši medžiaga yra saugi, veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio – neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido mimiką.


Intensyviai drėkina ir regeneruoja veido odą

Keratolitinio veikimo fermentai naikina negyvas odos ląsteles

Skaistina, stangrina, atgaivina veido odą ir išryškina veido ovalą

Eksfoliuoja sukietėjusį epidermio sluoksnį, skatina ląstelių metabolizmą, kolageno bei elastino sintezę, audinių atsinaujinimą ir regeneraciją. Optimizuoja odos bio-funkcionalumą, jos prigimtinį gebėjimą neutralizuoti išorinius dirgiklius.

Atpalaiduoja, lygina bei homogenizuoja veido odos tekstūrą ir toną.

Minimalizuoja raukšlių gylį ir jų ekspresiją.


PEEL-UP pilingas, priklausomai nuo individualaus poreikio, rekomenduojamas naudoti kartą ar kelis kartus per savaitę. PEEL-UP pilingo sluoksnį tolygiai paskirstykite veido plote ir švelniai įmasažuokite. Po to kruopščiai nuplaukite veido odą. Idelios odos priežiūros atveju, kiti veido odos priežiūros etapai – pasirinkto serumo bei veido kremo naudojimas. Tai idealus veido odos priežiūros modelis - tokiu būdu sustiprinamas naudojamų odos priežiūros produktų efektyvumas.


1. PEELMOIST 5% - tai papentuotas Lipotec kompanijos junginys, kuriam būdingas daugiafunkcinis veikimas: eksfoliuoja, drėkina bei veikia kaip pernešimo sistema. PEELMOIST yra molekulė (pernešimo sistema - Delivery System), kuri optimizuoja fermento papaino (kuris selektyviai šalina negyvas odos ląsteles – taip atnaujina raginį odos sluoksnį) pernešimą. PEELMOIST sudėtye turi ir NMF (natūralų drėkinamąjį faktorių), kuris užtikrina optimalų odos drėkinimą bei stiprina natūralias odos barjerines savybes.

Eksfoliacija būtina ne tik norint norint išlaikyti sveikai odai būdingus požymius, bet ir stiprina natūralią odos barjerinė funkciją, priešinantis išoriniams agresyviems aplinkos faktoriams. Nors SC (raginis sluoksnis) yra ir be galo plonas, vos popieriaus storio, jis yra pagrindinis odos barjeras: saugo odą nuo dehidratacijos, kontakto su išorinėmis cheminėmis medžiagomis, jų absorbcijos į odą. Jaunai odai tai nėra problema, tačiau su amžiumi raginio sluoksnio atsinaujinimo periodas ilgėja, procesas lėtėja dėl to oda sausėja bei šiurkštėja. Sveikos odos atveju, raginio sluoksnio (SC) atsinaujinimas įvyksta per 30 dienų. Tačiau senstant, šis periodas prailgėja, rezultate – sausa ir šiurkšti oda. Todėl būtina šalinti negyvas odos ląsteles ir skatinti ląstelių proliferaciją, naujų ląstelių atsiradimą. PEELMOIST nusluoksniuoja sukietėjusį epidermio sluoksnį, šalina sodos paviršiuje esančias negyvas ląsteles tokiu būdu užtikrina epidermio regeneraciją.

Sausa oda bei jos pleiskanojimasis yra tarpusavyje glaudžiai susiję procesai. Stiprus odos pleiskanojimasis sąlygoja raginio sluoksnio dehidrataciją ir odos išsausėjimą. Būtent todėl rekomenduojama naudoti preparatus, kurie vienu metu ir eksfoliuoja ir drėkina odą.

2. PAPAJOS EKSTRAKTAS 0,05% - tai natūralus dvejopo poveikio ingredientas. Jam būdingos sekančios savybės:
Tai puikus vitamino A ir papaino šaltinis. Vitaminas A yra antioksidantas, neutralizuoja žalingą laisvųjų radikalų poveikį;
Papajos ekstrakto sudėtyje esantis papainas skaido inaktyvuotus baltymus ir natūraliu bei švelniu būdu šalina negyvas odos ląsteles. Dėl keratolitinių papajos ekstrakto savybių, skatinamas negyvų odos ląstelių šalinimas, eksfoliuojamas odos paviršius;
Papajos sudėtyje esančios alfa–hidroksirūgštys (AHR) sąlygoja anti-aging poveikį, desensibilizuoja įjautrintą, sudirgusią odą;
Ekstraktui būdingas odos odą regeneruojantis veikimas: skatina kolageno bei elastino sintezę, stangrina bei drėkina odą.
Homogenizuoja odos tekstūrą bei atspalvį, suteikia sveikai odai būdingą švytėjimą.

3. ANANASO EKSTRAKTAS 0,05% - jo sudėtyje gausu įvairių fermentų bei vitaminų. Ananasų ekstrakto savybės :
Ekstrakte gausu vaisių rūgščių, tame tarpe ir alfa-hidroksirūgščių (AHR), kurios stabdo odos senėjimo procesą ir lemia jam būdingą anti-aging poveikį;
Sudėtyje esantis fermentas - Bromelain - šalina negyvas odos ląsteles, švelniai ir natūraliai eksfoliuoja parviršinį odos sluoksnį;
Vitaminas C - anti-aging poveikio ingredientas – jam būdingas antioksidantinis veikimas, neutralizuoja neigiamą laisvųjų radikalų poveikį, taip apsaugo ląsteles nuo pažeidimo ir senėjimo proceso iniciacijos.

4. KIVI EKSTRAKTAS EKSTRAKTAS 0,05% - tai vienas iš aktyvių anti-aging ingredientų, kovojančių su senėjimo procesu. Sudėtyje esančios nepakeičiamosios riebalų rūgštys alfa-linoleno rūgštis ir linoleno riebiosios rūgštys atstato hidrolipidinį balansą ir restruktūrizuoja odą. Dėl jam būdingo priešuždegimino bei raminančio poveikių - tai idealus jautrios ir sausos odos ekstraktas. DĖMESIO – ypatingai svarbi informacija - netepkite pilingo ant pažeistų odos plotų bei venkite sąlyčio su gleivinėmis.

5. Syn-Ake 0,05%: šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).