Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

AGELESS

AGELESS

69,50 €

Į krepšelį

48 ml

CS1016

DAUGIAFUNKCINIS GAIVINANTIS IR REGENERUOJANTIS KREMAS su SYN-AKE

ADENOZINAS 0,044%; HIALURONO RŪGŠTIS 0,02%; PHYTOTAL 3%; PANTROFINAS 0,5%; DEZOKSINAS 0,5%; SYN-AKE 3%

Daugiafunkcinis gaivinantis ir regeneruojantis AGELESS kremas - tai išskirtinai veiksmingas kasdieninės odos priežiūros žingsnis, kuriam būdingas akivaizdžiai stebimas bei moksliškai pagrįstas poveikis. AGELESS kremas neutralizuoja laiko paliktas žymes: šalina foto - senėjimo bei chrono - senėjimo požymius odoje. Produkto sudėtyje intesyviai veikianti hialurono rūgštis lemia odos stangrumą bei putlumą, adenozinas mažina odos raumenų (atsakingų už vis labiau matomų mimikos raukšlių ekspresiją) gebėjimą susitraukti. Tuo tarpu odą lyginantis reagentas ir raumenis atpalaiduojantis neinjekcinis miorelaksantas - tripeptidas Syn-Ake - lemia mažesnę raukšlių ekspresiją. Syn-Ake tripeptidas (VIPER serumas) - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, jis užpildo veido odoje esančios raukšles, išryškina veido ovalą, oda įgauna sveikai odai būdingą spindesį ir visa tai – be jokios intervensijos. AGELESS kremo antioksidantinės medžiagos veikia prevenciškai bei maksimaliai ilgai išlaiko jaunos odos išvaizdą.

 

Skatina odos ląstelių regeneraciją

Skaistina ir atgaivina veido odą, išryškina veido ovalą

Minimizuoja raukšlių gylį ir jų ekspresiją

Atstato optimalų odos bio-funkcionalumą

Ryškina ir homogenizuoja veido odos toną

Pasižymi anti-wrinkle ir stipriu antioksidaciniu poveikiu

 

Kasdien ant švariai nuvalytos veido odos švelniai įmasažuokite AGELESS kremą. Norint optimizuoti kremo poveikį, prieš paskirstant kremą naudokite pasirinktą specifinį monoaktyvų serumą. Idealios veido odos priežiūros atveju, du kartus per savaitę naudokite regeneruojančias veido kaukes (pvz. REGENERIST), taip sustiprinsite odos priežiūros efektyvumą. 

 

1. Adenozinas 0,044%: tai Pharma Waldhof GmbH patentuotas ingredientas, hidrolizės būdu gautas iš mielių nukleorūgščių. ATP yra pagrindinis energijos šaltinis, kurio dėka vyksta daugelis fiziologinių procesų, tame tarpe ir baltymų sintezė. Tai sudėtinė DNR dalis, būtina ląstelių funkcionavimui ir stipriai įtakojanti odos ląstelių regeneraciją. Mūsų ląstelėse adenozinas veikia kaip signalo penešėjas, ir yra tas energijos šaltinis (ATP), kuris apsprendžia ląstelės aktyvumą. Adenozinui būdingas ir priešuždegiminis poveikis (British Journal of Pharmocology).
Adenozinui būdingi šie poveikiai:

Priešuždegiminis;
Raminantis;
Maitinantis;
Lyginantis odos nelygumus;
Specifininė jo savybė - neleidžia “pasenti raumenims” - aktyvuoja mio-fibroblastus ir lemia veido raumenų tonuso pagerėjimą.
Naikina pavargusios ir išblyškusios odos požymius, jaunina ir mažina raukšlių ekspresiją.

2. Phytotal 3% - tai augalinis mišinys, patentuotas Croda Inc. 

Phytotal ingredientui būdingos šios savybės:

Regeneruoja ir gaivina odą;
Stangrina odą (Botox-tipo);
Būdingas anti-wrinkle povekis;
Sumažina riebalų išsiskyrimą odos paviršiuje;
Tonizuoja odą.

3. Pantrofinas 0,5% - tai natūrali maksimali ir saugi odos apsauga, “dovana” iš gamtos. Pušis Pinus Pinaster, augdama ekstremaliomis sąlygomis, sintetina ir akumuliuoja žievėje molekules, kurios saugo ją nuo išorinio poveikio. Kompanija Res Pharma S.R.L. iš jos žievės išskyrė daugiafunkcinę aktyvią medžiagą Pantrofiną, kuris saugo odos ląsteles (keratinocitus ir fibroblastus) dėl jai būdingų sinergiškai veikiančių dviejų - antioksidacinio bei raminančio odą - poveikių. 

Pantrofino poveikis:

Stimuliuoja odos audinių biosintezės ir regeneracinius procesus;
Ramina odą ir minimizuoja uždegimą;
Stangrina odą stimuliuodamas natūralią jos apsaugą;
Saugo odą nuo UV spindulių, neutralizuoja laisvuosius radikalus. Šio ekstrakto gebėjimas sudaryti didelės apimties polifenolinius darinius yra pagrindinė stipraus antioksidacinio poveikio priežastis;
Pasižymi anti–aging veikimu: didelės šio produkto koncentracijos naudojamos shock therapy (intensyvios terapijos) produktuose. Ekstrakto anti-aging poveikis susijęs su jam būdingų antioksidacinio bei priešuždegiminio poveikių sinergijos;
Stiprina mikrocirkuliaciją kraujagyslėse bei kapiliarų atsparumą.

4. Dezoksinas 0,5%: (prancūzų kompanijos Silab išradimas) - tai natūralus augalinis ekstraktas, išskirtas iš Myrtus Communis lapo, kuris pasižymi ląsteles regeneruojančiu poveikiu. Dezoksinui būdinga toksinų, susidariusių dėl aplinkos taršos, eliminavimo funkcija.
5. Syn-Ake (Syn Ake 3%): šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir nepareiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neišreiškia jam būdingo pašalinio poveikio: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų). 

 

6.  Hialurono rūgštis 0,02% – tai pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis elementas. Jo dėka žmogaus organizme vyksta daugybė svarbių procesų. Hialurono rūgštis išlaiko drėgmę odoje, suteikia odai elastingumą bei apsaugo ją nuo raukšlių formavimosi. Viena hialurono rūgšties molekulė prijungia 200-500 vandens molekulių, užtikrina drėgmės balansą audiniuose. Jaunų žmonių hialurono rūgšties kiekis odoje pakankamai aukštas, tad oda atrodo skaisti ir jauna. Tačiau ilgainiui, šio „jaunystės eliksyro“ kiekis pradeda nesustabdomai mažėti, dėl to sumažėja odos tonusas, stangrumas, elastingumas, gyvybingumas, dehidratuoja ir galiausiai atsiranda raukšlės.

 Įvairios hialurono rūgšties molekulinės masės kombinacijos lemia skirtingą bioprieinamumą audiniuose. Tai makromolekulė, kuri dėl jai būdingo gebėjimo sugerti didelį drėgmės kiekį, atlieka svarbų vaidmenį odos drėkinimo bei odos senėjimo procesuose. Hialurono rūgšties kiekis metams bėgant mažėja - dėl šios priežasties šis ingredientas yra svarbus odos senėjimo proceso dalyvis. Hialurono rūgštis suteikia odai nepaprastą švelnumo pojūtį, drėkina, bei lygina jos paviršių.