Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

COSMO SKIN SOLUTIONS – tai italų medicininės kosmetologijos kompanija, kurios tikslas yra nuolatinis pasaulinių mokslinių tendencijų sekimas, investicijos į naujausius laboratorinius išradimus, ingredientus ir šiuolaikines technologijas, tam, kad užtikrinti vartotojui precizišką kokybę ir pakeisti jo supratimą apie tobulos ir nepriekaištingos odos pasiekimų galimybes.

COSMO SKIN SOLUTIONS – tai alternatyva injekcinėms metodikoms. Tai dermakosmetika, kuri gali pakeisti, prolonguoti arba sustiprinti injekuojamų užpildų, lazerio ir estetinės chirurgijos bei kitų grožio kultą formuojančių elementų poveikį.

COSMO SKIN SOLUTIONS – tai aukštos kokybės profesionalūs odos priežiūros produktai, naujas estetinės korekcijos būdas – neinvazinė odos raukšlių korekcija. Šiuolaikinės technologijos, medicininės žinios bei biochemikų išradimai koreliuoja tam, kad blokuotų faktorius, lemiančius biologinio odos senėjimo proceso iniciaciją ir šalintų veido odoje atsispindinčią laiko tėkmę. Tai naujos kartos medicininės kosmetologijos produktai, kurių gamybos procese glaudžiai bendradarbiauja įvairių sričių specialistai: biochemikai, dermatologai ir kosmetologai. COSMO SKIN SOLUTIONS produktai galėtų būti vadinami ateities kosmetikos produktais, jų sudėtyje dominuoja natūralios laiko patikrintos (nuo Kleopatros laikų naudojamos) augalinės medžiagos bei sintetiniai peptidai, fitohormonai, neuromediatoriai (laimės hormoną endorfiną aktyvuojantis ingredinetas) CALMOSENSINE, ir kiti panacėja vadinami (Holivudo bei pop-žvaigždžių pripažinti) junginiai: SYN-AKE (VIPER SERUMAS), VENUCEANE, SYN-COLL, PANTROFINAS, DRAGON’S BLOOD bei DMAE. Visi produktų sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai - tai šveicarų laboratorijose susintetinti ir patentuoti junginiai, kurių veikimo principas bei mechanizmai ne kartą įrodyti naujausiuose medicininiuose tyrimuose. 

COSMO SKIN SOLUTIONS kompanijos tikslas – neintervencinė ODOS BIOLOGINIO SENĖJIMO prevencija.

“Didžiuojuosi savo raukšlėmis. Jos yra gyvenimas, atsispindintis mano veide" (Brigitte Bardot).
Tokia pozicija pagirtina, įrodo pasitikėjimą savimi. Tačiau aišku, jog ir jauna, ir brandžia oda būtina rūpintis tam, kad ateityje priežiūros stokos bei netinkamo gyvenimo būdo pasekmės nesukeltų ūmios odos senėjimo proceso iniciacijos.

Šiuolaikinių mokslinių inovacijų panaudojimas odos biologinio senėjimo prevencijos bei gydymo srityje yra nuolatinė problema ir šiądien aktuali ne tik moterų, bet ir vyrų tarpe.

Odos senėjimas – tai sudėtingas natūralus biologinis procesas, įtakojamas genetinių faktorių ir išorinių aplinkos veiksnių. Bėgant metams, silpnėja pagrindinės odos funkcijos – barjerinės savybės, regeneracija, deguonies įsisavinimas, drėkinimas, maitinimas – oda sausėja, plonėja epidermio sluoksnis, formuojasi raukšlės ir suglemba. Todėl oda reiktų pradėti rūpintis pakankamai anksti, dar prieš šių procesų iniciaciją.

Senėjimo proceso morfologija: pirmiausia sumažėja fibroblastų aktyvumas, jis lemia hialurono rūgšties, kolageno ir elastino sintezės sulėtėjimą. Lėtėja fibroblastų proliferacija ir šių ląstelių skaičius dermoje. Pažeidžiama dermos struktūra, odoje formuojasi raukšlės, įvyksta hiperpigmentacija, galiausiai ir minkštųjų veido audinių nusileidimas.

Moters oda ypač pakinta menopauzės laikotarpiu, nes ir visame organizme ir pačioje odoje ženkliai sumažėja estrogenų. Estrogenai palaiko reikiamą kalogeno, elastino ir hialurono rūgšties kiekį odoje, dėl to gerėja odos kraujotaka bei lėtėja raukšlių formavimasis. Mažėjant estrogenų kiekiui - oda staigiai ima senti.
Pasak gydytojų dermatologų, “užkonservuoti” jaunatviškos odos neįmanoma, tačiau atrodyti bent dešimčia metų jauniau tikrai galima. Tinkamai parinktos dermakosmetinės priemonės, nuosekli odos priežiūros strategija ir teisingas gyvenimo būdas lemia jaunatviškos odos išlaikymą. Itin svarbu laikytis tam tikrų kosmetinių procedūrų sekos ir diena iš dienos, tendencingai puoselėti ir prižiūrėti veido odą. Preciziška odos priežiūra – tai jos valymas, tonizavimas, drėkinimas, maitinimas, bei apsauga nuo žalingų išorinių aplinkos faktorių. Efektyviausias kombinacinis poveikis yra tuomet, kai įvairios paskirties kremai, pagal individualų poreikį, derinami kartu su serumais, šveitikliais bei kaukėmis. Taip patempiama oda, minimalizuojamas raukšlių gylis bei jų ekspresija, stabdomas raukšlių formavimasis.