Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAs

Šiame skyriuje plačiau paaiškinsime su pirkimu ir prekės pristatymu bei grąžinimu susijusias smulkmenas.

Pirkimo tvarka

1. Iš katalogo pasirinkite Jums patinkančias prekes ir įdėkite jas į savo pirkinių krepšelį, spausdami "Į krepšelį".

2. "Prekių krepšelio" skyriuje matysite visas išrinktas prekes, galutinę sumą bei pristatymo mokesčius. Čia galite redaguoti užsakymą, keisdami preke, ištrindami jas arba pritaikydami nuolaidos kodą. Būtina sutikti su pirkimo taisyklėmis bei privatumo politika ir spausti "Toliau".

4. Registracijos formoje prašome teisingai užpildyti visus langelius. Tai yra itin svarbu norint, jog užsakymas būtų sklandus! Užpildę visus laukus, spauskite "Toliau".

5. Kitas žingsnis - pasirinkti mokėjimo būdą. Galite rinktis atsiskaitymo būdą "Bankinis pavedimas". Pavedimo rekvizitai bus pateikti kitame puslapyje. Atlikę pavedimą, informuokite mus - taip užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau.

6. Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti. Kilus nesklandumams, su Jumis bus susisiekta.

 

Prekių pristatymas

Užsakytas prekes e. parduotuvėje www.cosmoskinsolutions.lt pristatome visoje Lietuvoje per 1–3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama). Siuntiniai siunčiami darbo dienomis, pirmadienį - penktadienį.

Pristatymo mokestis Lietuvoje – 10 litų (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 60Lt už siuntinį mokestis).

Siuntą jums pristatys kurjeris jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu jūsų norimu adresu. Užsisakę prekę turite nurodyti šiuos duomenis:

  • tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso);
  • mobiliojo telefono numerį;
  • kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui ( pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.)

Siuntinį kurjeris Jums pristatys darbo dienomis 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš anksto. Mūsų partneris siuntinių pristatymams – VENIPAK (www.venipak.lt).

Atsiimdami siuntinį gerai jį apžiūrėkite ar jis nebuvo atplėštas, ar pakuotė nesugadinta. Jei pastebėsite siuntinio defektą – nedelsiant susisiekite su mumis ir pažymėkite tai siuntinio priėmimo dokumentų pastabose.

Jei kyla klausimų – susisiekite su mumis e. paštu info@cosmoskinsolutions.lt arba telefonu +370 612 73420 ir mes būtinai Jums pagelbėsime.

 

Prekių grąžinimas ir keitimas

Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Remiantis ES Nuotolinės prekybos direktyva, vartotojas turi teisę per 7 (septynias) darbo dienas po prekės pristatymo atsisakyti savo užsakymo ir grąžinti prekes.

Bet kokiu atveju visos grąžinamos prekės turi būti grąžinamos su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote, jos negali būti naudotos. Prekes galima grąžinti, jei jos nebuvo sugadintos ir jų išvaizda iš esmės nepasikeitė. Daikto ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą daiktą, negali būti laikomi esminiais išvaizdos pakeitimais. Vartotojui tenka prekių grąžinimo išlaidos ir rizika išskyrus tuos atvejus, kai prekė grąžinama dėl defektų, už kuriuos atsako www.cosmoskinsolutions.lt Vartotojas, norėdamas grąžinti ar pasikeisti nekokybišką prekę ar pasinaudoti užsakymo atsisakymo teise, privalo pranešti el. paštu: info@cosmoskinsolutions.lt. Prekes reikia grąžinti tuo adresu, kuris bus nurodytas siunčiamoje el. žinutėje, patvirtinančioje prekės grąžinimą. Pinigai grąžinami per 5 darbo dienų nuo tos dienos, kai prekė pasiekia www.cosmoskinsolutions.lt nurodytu adresu.

Apie brokuotą prekę nedelsdami praneškite mums, iškart ją gavę.