Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

CERAMIDES

CERAMIDES

69,50 €

Į krepšelį

30 ml

CS1037

ODĄ REGENERUOJANTYS KERAMIDAI su DERMAXYL ir SYN-AKE

DERMAXYL 2%; SYN AKE 3%

Keramidai - pagrindinė odos epidermio sluoksnio struktūrinė lipidų molekulė. Pažeidus keramidų sintezę - sutrikdoma odos barjerinė funkcija. Tai lemia daugelį procesų: didėja odos jautrumas, pleiskanojimasis, dehidratacija, hiperkeratozė. Keramidai stiprina epidermio barjerinę funkciją, išsaugo drėgmę odoje, šalina odos pleiskanojimąsi. Su amžiumi keramido kiekis odoje mažėja, maždaug apie 60 metus žmogaus oda būna netekusi tiek keramido, jog tampa apie 30% plonesnė, nei buvo ankščiau. CERAMIDES serume esantys keramidai yra būtini ir nepakeičiami odos struktūriniai elementai: stiprina odos barjerinę funkciją, skatina brandžios bei pažeistos odos ląstelių regeneraciją, atstato odos hidrolipidinį balansą, elastingumą bei jos bio-funkcionalumą. Rezultatas -  mažėja raukšlių kiekis bei jų ekspresija, ryškėja veido ovalas ir jo kontūrai, oda tampa skaisti ir ryški.

 

Skaistina ir atgaivina veido odą, išryškina veido ovalą

Mažina raukšlių gylį ir ekspresiją

Atstato odos stangrumą ir optimalų odos bio-funkcionalumą

Ryškina ir homogenizuoja veido odos toną

Atstato odos barjerinę funkciją, skatina ląstelių metabolizmą, sąlygoja brandžios bei pažeistos odos regeneraciją

 

Ant švariai nuvalytos veido odos kasdien ryte ir vakare švelniai įmasažuokite CERAMIDES serumą. Kitas veido odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas. 

 

Dermaxyl (2%) – tai SeDerma kompanijos patentuotas kompleksinis oligopeptido ir keramido-2 junginys (Dermaxyl = Ceramide 2 + Pal – Val-Gly-Val-Ala-Pro-Gly: Val-Gly-Val-Ala-Pro-Gly – tai elastino fragmentas, o Pal – Val-Gly-Val-Ala-Pro-Gly – tai fibroblastus bei monocitus aktyvuojanti medžiaga).
Dermaxyl lygina odoje esančias raukšles, regeneruoja amžiaus lemiamus odos sutrikimus. Ingredientas stimuliuoja senyvesnes odos ląsteles ir “priverčia” jas veikti lygiai taip, kaip veikia jaunos ir sveikos giliųjų odos sluoksnių ląstelės.

In vitro tyrimais įrodytas Dermaxyl poveikis:

1. Stimuliuoja ląstelės komunikaciją ir regeneruoja su amžiumi susijusius odos pažeidimus;
2. Skirtas naudoti brandžiai odai, pasižymi anti-aging, anti-wrinkle poveikiais;
3. Stiprina odos barjerinę funkciją;
4. Užtikrina drėgmės balansą odoje, stebimas akivaizdus raukšlių gylio ir jų ekspresijos sumažėjimas. Kliniškai įrodyta, jog Dermaxyl mažina raukšlių gylį aktyvuodamas hialurono rūgšties bei kolageno sintezę;
5. Tyrimai įrodė, jog naudojant kartą dienoje Dermaxyl 2% preparatą, po 65 dienų laikotarpio raukšlių paviršius sumažėjo 98 %.

Syn-Ake (Syn Ake 3%): šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir nepareiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:
veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neišreiškia jam būdingo pašalinio poveikio: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).