Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

C VIT

C VIT

69,50 €

Į krepšelį

29 ml

CS1027

ANTIOKSIDACINIS IR LYGINANTIS ODĄ SERUMAS su SYN-AKE

NATRIO ASKORBILO FOSFATAS 1%; SYN-AKE 3%

 

 

Vitaminas C – tai jaunystės eleksyras, gebantis pakreipti odos senėjimo procesus priešinga kryptimi. Šiuolaikinės technologijos, panaudotos C VIT serumo gamybos procese, išlaiko maksimalų gryno vitamino C biologinį aktyvumą preparate. Bet kuris odos priežiūros ekspertas pasakytų, jog vitaminas C yra būtinas, jei norite senti “lėtai”, atrodyti jaunai ir puikiai jaustis.

Jam būdingos itin stiprios antioksidacinės, dezinfekuojančios, dezodoruojančios, priešuždegiminės savybės. Vitaminas C greitina žaizdų gijimą, stiprina odos barjerinę funkciją ir pažeistų audinių atsinaujinimą, gerina kraujotaką, tonizuoja bei gaivina odą.


C VIT serumas efektyviai veikia pigmentines dėmes, mažina smulkius randelius, stimuliuoja elastingumą ir stangrumą lemiančio kolageno sintezę. Vitaminas C greitina žaizdų gijimą ir pažeistų audinių atsinaujinimą – tai su raukšlėmis kovojantis ir senėjimo procesą stabdantis vitaminas.


Serumas tinkamas naudoti visiems odos tipams, tačiau ypač rekomenduojamas alergiškai, jautriai, stresuotai, papilkėjusiai, dehidratuotai odai atgaivinti ir ją puoselėti. Dėl sudėtyje esančio neinjekcinio miorelaksanto, tripeptido VIPER serumo (Syn-Ake), užpildomos veido odoje esančios raukšlės, išryškėja veido ovalas, oda įgauna sveikai odai būdingą spidesį bei mažėja raukšlių ekspresija.  

 

Skaistina ir atgaivina veido odą, atstato odos stangrumą ir elastingumą, išryškina veido ovalą.


Mažina raukšlių gylį ir ekspresiją.


Būdingas anti-aging veikimas.


Atstato optimalų odos bio-funkcionalumą.


Ryškina ir homogenizuoja veido odos toną, šviesina pigmentines dėmes.


Neutralizuoja laisvuosius radikalus, skatina kolageno sintezę, pažeistų audinių atsinaujinimą – tai su raukšlėmis kovojantis ir senėjimo procesą stabdantis vitaminas.

 

Ant švariai nuvalytos veido odos kasdien ryte ir vakare švelniai įmasažuokite C VIT serumą. Kitas veido odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas. 

 

Vitaminas C (natrio askorbilo fosfatas 1%), dar vadinamas askorbo rūgštimi, yra vandenyje tirpi vitamino forma, pasižyminti itin stipriu antioksidaciniu ir anti-aging poveikiu. Jis atsakingas už optimalų kolageno tankio išlaikymą dermoje (veikia kaip lizino ir prolino hidroksilazių - dviejų pagrindinių kolageno sintzėje dalyvaujančiųs fermentų – kofaktorius).


Syn-Ake (Syn Ake 3%): šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, taip lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio - neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką.

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Syn-Ake yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:


veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems įrodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).