Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

FILLER - NEW EYES

FILLER - NEW EYES

49,23 €

Į krepšelį

26 ml

CS1041

AKIŲ KONTŪRO DAUGIAFUNKCINĖ EMULSIJA su HALOXYL ir SYN-AKE

SYN AKE 3%; HALOXYL 2%; EYE LISS 0,5%

FILLER – NEW EYES – tai profesionalus akių srities odos raukšlių užpildas. Akių kontūro daugiafunkcinė emulsija - tai neinjekcinis miorelaksantas, botulino toksino injekcijų alternatyva. Preciziškai atrinktos užpildo veikliosios medžiagos atpalaiduoja raumenis, lygina bei prevenciškai saugo naujų raukšlių formavimosi akių srities odoje. Švelni kašmyrinė emulsija pasižymi dvigubu kombinuotu poveikiu: FILLER – NEW EYES koreguoja paakių paburkimą, naikina patamsėjusių paakių požymius, būdingas staigus odos apie akis jauninamasis poveikis. Ypatinga COSMO SKIN SOLUTIONS formulė švelnina akių srities odą, kompleksinis sudedamųjų medžiagų veikimas akivaizdžiai lygina, jaunina, šviesina, tonizuoja, drėkina, ramina bei regeneruoja odą. Sintetiniai peptidai - tai nauja botulino toksino alternatyva - pastaruoju metu vis daugiau sulaukianti dėmesio grožio pasaulyje. Haloxyl peptidas skatina kraujo cirkuliaciją, šalina susikaupusius hemoglobino skilimo produktus bei veikia priešuždegimiškai - taip mažina paburkusių, gelsvų bei patamsėjusių paakių požymius (net 60%) ir stangrina odą. EYE LISS - tai vienas efektyviausių tripeptidų, naikinantis paburkusių ir patamsėjusių paakių požymius. SYN-AKE (VIPER SERUMAS) - tai neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido, esančio Vaglero angies nuoduose, poveikį. Jis blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį taip pat efektyviai, kaip ir botulino toksino molekulė.

 

Akių kontūro formavimas: koreguoja paakių paburkimą, naikina patamsėjusių paakių požymius. 

Eliminuoja toksiškus hemoglobino skilimo produktus, kurie lemia odos gelsvumą, blyškumą; skaistina ir stangrina akių srities odą.

Būdingas anti-aging ir priešuždegiminis poveikis.

Mimikos raukšlių ekspresijos mažinimas.

Prevenciškai saugo nuo naujų raukšlių formavimosi akių srities odoje.

 

FILLER – NEW EYES – tai raukšlių užpildas akių srities odai. FILLER – NEW EYES emulsiją kasdien, ryte arba prieš naktį, švelniai įmasažuokite ant švarios akių srities odos. Kitas odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas.

 

HALOXYL 2% - tai yra unikalus kompanijos SeDerma išradimas. Haloxyl – tai peptidų kompleksas, kuriam būdingas stiprus priešuždegimininis poveikis; Haloxyl koreguoja paakių paburkimą, naikina patamsėjusių paakių požymius, stiprina odos apie akis stangrumą, elastingumą ir toną. Veikiant kartu su Syn-Ake peptidu, slopinančiu raumenų susitraukimą, raukšles lyginantis poveikis intensyvėja. Šis peptidas naudojamas ypatingai efektyvių akių sryties kremų bei serumų gamyboje, nes net 60% mažina paburkusių bei patamsėjusių paakių požymius. Jo veikimo mechanizmas: skylant kraujo pigmentui hemoglobinui - reakcijos produktai yra geležis ir bilirubinas. Haloxyl prijungia ir eliminuoja šiuos toksiškus reakcijos produktus, kurie būtent ir lemia odos gelsvumą. Taip oda skaistėja, skatinama kraujo cirkuliacija ir stangrinama oda apie akis. 

EYE LISS 0,5% - gražių akių paslaptis. Tai vienas efektyviausių tripeptidų, šalinančių paakių paburkimą, naikinančių patamsėjusių paakių požymius. Priežastys gali būti įvairios (nuovargis, miego trūkumas ar laikini sveikatos sutrikimai), jos sukelia kapiliarinį mikrouždegimą ir patinimą. EYE LISS – nėra pats naujausiais technologinis išradimas, bet tai vienas iš brangiausių sudėtinių elementų, kurį iki šiol galėjo naudoti ne daugelis kompanijų. EYE LISS stangrina akių srities odą, didina odos apie akis elastingumą, šviesina, tonizuoja bei saugo nuo naujų raukšlių formavimosi.

EYE LISS sudėtyje yra trys natūralūs ir efektyvūs peptidai:
Hesperidin Methyl Chalcone – tai natūralus ingredientas, išgaunamas iš citrusinių vaisių, tokių kaip apelsinų ar greipfrutų. Šie peptidiniai ekstraktai stiprina smulkius kapiliarus ir venas, naikina pilkšvai melsvų paakių atspalvį bei odos apie akis paburkimą.
Dipeptide Valyl-Tryptophane – tai natūralus ingredientas, kuris mažina paakių paburkimą, skatina skysčių, susikaupusių akių srities odoje, šalinimą.
Lipopeptide – šis peptidas mažina uždegimą, didina odos elastingumą, stangrina, mažina raukšlių ekspresiją akių srities odoje.

Syn Ake 3%: šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir neišreiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes nepasižymi jam būdingu pašaliniu poveikiu: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).