Krepšelis  

Nėra produktų

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis

Mokėti

FILLER - MY LOOK

FILLER - MY LOOK

49,23 €

Į krepšelį

29 ml

CS1040

AKIŲ KONTŪRO ODĄ LYGINANTI EMULSIJA su PHYTOTAL ir SYN-AKE

ADENOZINAS 0,044; PHYTOFLEUR HIBISCUS 2%; DEZOKSINAS 0,1% PANTROFINAS PC 0,5%; PHYTOTAL 3%; SYN AKE 3%

Akių kontūro odą lyginanti emulsija FILLER - MY LOOK – tai idealus raukšlių užpildas akių srities odai. Tai neinjekcinis miorelaksantas – botulino toksino injekcijų alternatyva. Preciziškai atrinktos veikliosios medžiagos atpalaiduoja raumenis, lygina bei prevenciškai saugo nuo naujų raukšlių formavimosi akių srities odoje. Emulsija koreguoja paakių paburkimą ir naikina patamsėjusių paakių požymius. Ypatinga FILLER - MY LOOK formulė švelnina ir lygina akių kontūro odą, kompleksinis sudedamųjų veikimas pastebimai jaunina, šviesina, tonizuoja, drėkina, ramina bei regeneruoja akių srities odą. Natūralūs augaliniai ekstraktai veikia kaip antioksidantai, neutralizuoja neigiamą laisvųjų radikalų poveikį, saugo nuo UV spindulių, veikia priešuždegimiškai, stangrina bei atkuria natūralią odos barjerinę funkciją. SYN-AKE (VIPER SERUMAS) - tai neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido, esančio Vaglero angies nuoduose, poveikį. Jis blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį taip pat efektyviai, kaip botulino toksino molekulė.

 

Akių kontūro formavimas: koreguoja paakių paburkimą, naikina patamsėjusių paakių požymius.

Būdingas anti-aging poveikis.

Mimikos raukšlių ekspresijos mažinimas.

Prevenciškai saugo nuo naujų raukšlių formavimosi akių srities odoje.

Saugo nuo UV spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio, veikia priešuždegimiškai, stangrina bei atkuria natūralią odos barjerinę funkciją.

 

FILLER – MY LOOK - tai raukšlių užpildas akių srities odai. FILLER – MY LOOK emulsiją kasdien, ryte arba prieš naktį, švelniai įmasažuokite ant švarios akių srities odos. Kitas odos priežiūros žingsnis – pasirinkto veido odos kremo naudojimas.

 

1. Adenozinas 0,044%: tai Pharma Waldhof GmbH patentuotas ingredientas, hidrolizės būdu gautas iš mielių nukleorūgščių. ATP yra pagrindinis energijos šaltinis, kurio dėka vyksta daugelis fiziologinių procesų, tame tarpe ir baltymų sintezė. Tai sudėtinė DNR dalis, būtina ląstelių funkcionavimui ir stipriai įtakoja odos ląstelių regeneraciją. Mūsų ląstelėse adenozinas veikia kaip signalo pernešėjas, ir yra ta energijos forma (ATP), kuri apsprendžia ląstelės aktyvumą. Adenozinui būdingas ir priešuždegiminis poveikis (British Journal of Pharmocology).


Adenozinui būdingi poveikiai:

Priešuždegiminis;
Raminantis;
Maitinantis;
Lyginantis odos nelygumus;
Specifininė jo savybė - neleidžia “pasenti raumenims” - stimuliuoja mio-fibroblastus ir lemia veido raumenų tonuso pagerėjimą.
Naikina pavargusios ir išblyškusios odos požymius, jaunina ir mažina raukšlių ekspresiją.

2. Phytotal 3% - tai augalinis mišinys, patentuotas Croda Inc.

Phytotal savybės:

Regeneruoja ir gaivina odą;
Stangrina odą (Botox-tipo);
Būdingas anti-wrinkle povekis;
Mažina riebalų išsiskyrimą odos paviršiuje;
Tonizuoja odą.

3. PHYTOFLEUR HIBISCUS 2% - tai Crona Inc. patentuotas augalinis ekstraktas, gausus organinių rūgščių ir idealus anti–aging produktų sudėtinis elementas.

PHYTOFLEUR HIBISCUS privalumai:

Natūralus antioksidantas;
Drėkina;
Veikia baktericidiškai;
Regeneruoja odą;
Tonizuoja ir mažina riebalinių liaukų sekreciją;

4. Pantrofinas 0,5% - tai natūrali maksimali ir saugi odos apsauga (“dovana” iš gamtos). Pušis Pinus Pinaster, augdama ekstremaliomis sąlygomis, sintetina ir akumuliuoja žievėje molekules, kurios saugo ją nuo išorinio poveikio. Kompanija Res Pharma S.R.L. iš jos žievės išskyrė daugiafunkcinę aktyvią medžiagą Pantrofiną, kuris saugo odos ląsteles (keratinocitus ir fibroblastus) dėl jai būdingų sinergiškai veikiančių dviejų - antioksidacinio bei raminančio odą - poveikių.

Pantrofino poveikis:

Stimuliuoja odos audinių biosintezės ir regeneracinius procesus;
Ramina odą ir minimizuoja uždegimą;
Stangrina odą stimuliuodamas natūralią jos apsaugą;
Saugo odą nuo UV spindulių, neutralizuoja laisvuosius radikalus. Šio ekstrakto gebėjimas sudaryti didelės apimties polifenolinius darinius yra pagrindinė stipraus antioksidacinio poveikio priežastis;
Pasižymi anti–aging veikimu: didelės šio produkto koncentracijos naudojamos shock therapy (intensyvios terapijos) produktuose. Ekstrakto anti-aging poveikis susijęs su jam būdingų antioksidacinio bei priešuždegiminio poveikių sinergijos;
Stiprina mikrocirkuliaciją kraujagyslėse bei kapiliarų atsparumą.

5. Dezoksinas 0,1%: (prancūzų kompanijos Silab išradimas) - tai natūralus augalinis ekstraktas, išskirtas iš Myrtus Communis lapo, kuriam būdingas ląsteles regeneruojantis poveikis bei toksinų, susidariusių dėl aplinkos taršos, eliminavimas.

6. Syn Ake 3%: šveicarų farmacinės kompanijos Pentapharm Ltd. išradimas. Tai sintetinis tripeptidas, neinjekcinis miorelaksantas, kurio veikimas imituoja biologinio peptido (Waglerin 1), esančio Vaglero angies (lot. Tropidolaemus wagleri) nuoduose poveikį. Ši veiklioji medžiaga slopina raumenų sustraukimą, tuo būdu lemia mimikos raukšlių ir odos paviršiaus lyginamąjį poveikį. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia nedelsiant ir išlieka ilgai - tai puiki alternatyva botulino toksino injekcijoms, nes veikia greičiau nei botulino toksinas ir nepareiškia jam būdingo neigiamo šalutinio poveikio (neparalyžuoja ir išsaugo natūralią veido kontūro mimiką).

Šis aktyvus peptidas veikia panašiu būdu, kaip ir Waglerin 1, gyvatės nuodų medžiaga: blokuoja neuromimikinio impulso perdavimą į mimikos raumenį beveik tokiu pat efektyvumu, kaip ir botulino toksino molekulė. Skirtumas tas, kad blokavimas vyksta ne presinapsiniame, o postsinapsiniame membranos lygmenyje. Taigi, Syn-Ake, yra priskiriamas prie acetylcholinesterazės inhibitorių, kurie inicijuoja pralyžių sekančiu veikimo mechanizmu: blokuoja acetocholino receptorius, inhibuoja Na+ jonų perėjimą - tai lemia momentinį bei ilgalaikį raumens atpalaidavimą.

Syn-Ake privalumai:

veikia kaip botulino toksinas, tik skirtingai nei pastarasis, yra saugesnis, nes neišreiškia jam būdingo pašalinio poveikio: neparalyžuoja bei išsaugo natūralią mimiką;
stangrina, lygina bei drėkina odą;
atstato odos elastingumą bei stabdo senėjimo procesą;
klinikiniai tyrimai, dalyvaujant 45 tiriamiesiems parodė, jog nepertraukiamas Syn-Ake preparatų naudojimas 2 kartus dienoje (ilgiau nei 28 dienas) užtikrina pastebimai greitai pasireiškiantį bei ilgalaikį priešraukšlinį efektą. Raumenų atpalaidavimo efektas pasireiškia staiga ir išlieka ilgai (iš karto po tepimosi kremu šis poveikis siekia 36%; maksimalus efektas pasireiškia po 2 val. apie 82%; po 2 dienų poveikis vis dar stiprus – 67%; įprasta raumenų veikla atsistato po 4 dienų).